אירועים בטבע חתונה בטבע איפה ומתי ?

חתונה במקום טבעי ואחר היא תמיד, מן הסתם, חתונה מיוחדת ושונה. אירוע מסוג הזה לא מתאים לכל זוג. בכדי שהאירוע יצליח צריך שהזוג יהיה מחובר לטבע ויסכים לחבר את האורחים לאווירה זורמת .

מאחר וחתונה בטבע מתרחשת לרוב במקום שלא משמש בדרך כלל לאירוע מסוג זה, צריך להשתמש בהרבה דמיון וביטחון. שהזוג מגיע לאזור החתונה: לחוף ים, ליער או לחורשה הוא לא יראה דבר שמזכיר את שעומד להתרחש. האירוע עצמו מתרומם וקם לתחייה רק ביום עצמו וכמעט ואי אפשר לראות אות "לפני".
בזמן השהיה באירועים בטבע האווירה היא זורמת וכיפית האורחים בד"כ מרגישים הרבה יותר נינוחים מבחינת האירוע עצמו הוא נראה ומרגיש הרבה יותר יפה ולפעמים מפואר יותר מרוב גני האירועים. מן הסתם זוג שיבחר להתחתן בטבע הוא לא זוג שגרתי ולמרות זאת החתונה עצמה יכולה להיות מאוד "מסודרת "!

חתונה מסודרת בטבע, ולמה הכוונה

בשנים האחרונות הביקוש לאירועים בטבע והפקת אירועים בטבע הוא גדול במיוחד ולכן רוב חברות ההפקה והקייטרינג כולל כל הספקים ערוכים באופן מקצועי ביותר לאירועים מסוג זה. האוכל יוצא בזמן וכמו שנקבע ע"ע צוות מקצועי ואמין. המוסיקה מתנגנת ועמדת הדי.ג´יי. נראית מאוד מקצועית. הריהוט, הבר כל פינה שתביטו בחתונה מוקפד ולכן התחושה טובה. בטבע מופקות יצירות בתחום זה, החתונה יפיפייה ,מרשימה ומיוחדת. האורחים מן הסתם יהיו מופתעים אך אנו מבטיחים שבעיקר לטובה הם לא יאמינו שאפשר להקים את כל הדבר העצום הזה ביום אחד ולפעמים בכמה שעות. מסיפורי משפחה שאנו מכירים חתונות מסוג כזה מדוברות הרבה שנים לאחר שהן התקיימו ותמיד זכורות כאירוע מיוחד ויוצא דופן.

איך מפיקים אירוע בטבע

עדיף לקחת חברת הפקה שתסדר לכם את כל האישורים ותדאג לכל הספקים. באירועים בטבע לפעמים הלוגיסטיקה ועומס הפרטים יכולים להתיש את הזוג. מסיבה זו הרבה זוגות בוחרים באפשרות המקצועית. נדרשת התמחות. תאום בין פרטים וסגירת כל הפינות שלא "יתפספס" שום דבר, בכדי ושתוכלו אתם והאורחים שלכם, ליהנות מהאירוע. רוב החתונות בטבע מתרחשות בקיץ מן הסתם בגלל מזג האוויר ,אבל ישנן לא מעט חתונות שמתרחשות בחורף ובעיקר בדרום ובמדבר שם לחורף אין כמעט משמעות. מדבר יהודה, אזור מצפה רמון וכל הדרך לאילת הם אזורים נפלאים לערוך שם חתונות קסומות ביותר בחורף לכן אם אתם חושבים על כיין של חודשי הקיץ אל תרימו ידיים זה אפשרי! מצאו לכם מפיק שאתם סומכים עליו ושאכן יש לו ניסיון באירועים במדבר אפשר תמיד לבקש לראות תמונות או ווידיאו ולהתרשם מהאירועים שהחברה עשתה. בחודשי הקיץ יש מבחר עצום של מקומות מצפון עד דרום-מטעי פקאנים בשרון, חופי ים בצפון, חתונה על הר לי צפת, על הרי הכרמל והאפשרויות הן אינסופיות. כל מה שעליכם לעשות כזוג שהחליט על חתונה בטבע הוא למצא מפיק שאתם סומכים עליו ולהתחיל לחלום בכיוון של החתונה שלכם ללא פחד והרבה ביטחון. אנו מכירים המון זוגות שעשו את זה ועוברם זו הייתה חוויה מדהימה מיוחדת ובלתי נכחת אנו מאחלים לכם שגם עבורכם זה יהיה ככה. הרבה מזל טוב!

בכל ארוע בטבע תזדקקו לשרותים הבאים:
קייטרינג איכותי ועשיר – כולל אנשי שרות ומלצרים
שולחנות, כיסאות, מזנונים, כלי הגשה וכלי אוכל
בר תוצרת חוץ – כולל ברמנים
עיצוב ייחודי לשולחנות האורחים
חופה בסיסית (בסגנון טבעי)
תאורה דקורטיבית ותאורת מזנונים
פריסות חשמל לכל האירוע
גנראטור ראשי
גנרטור גיבוי
מנהל אירוע
הפקה
רישוי למקום
כיסוי ביטוחים
מאבטחים
סדרני חניה
כספת וארגז מתנות
שרותים מפוארים
הגברה ותאורה לריקודים
במת ריקודים
תקליטן לחתונה וצלם

חתונה בטבע – אירועים בטבע
פורטל החתונות המיוחדות של ישראל

www.hatunabaeva.co.il