חנות בדים המובילה בישראל אמיס בדים לשמלות כלה

אמיס בדי יוקרה לשמלות כלה, אל תחמיצי ביקור באמיס
אמיס בדי יוקרה לשמלות כלה

מסעות בדים, תופרים שמלת כלה? מחפשים כיסוי מיטה? מעוניינים לרפד מחדש את הספות הישנות? מסעות בדים הם אותם מסעות אל ממלכות בדים קסומות וישנן למכביר בעולמנו, רק שלא כל אחד יכול להתפנות למסע שכזה. בכל זאת, ילדים, פרנסה, הורים מבוגרים ועוד כהנה וכהנה מטלות מונעות מאתנו את התענוג הזה. למרות הכול יש מי שדואג להביא את הבדים אלינו והתוצאה היא שאפילו כאן בארצנו הקטנטונת ניתן למצוא בדים מיובאים ובשפע. חנות מספר 1 בישראל לבדים היא ללא ספק אמיס בדים לשמלות כלה

סחורה מאי שם במרחק נגיעה

יבואני בדים שמים לעצמם כמטרה להביא אלינו את כל הטוב של העולם. למרות שהיום זה כל כך הרבה יותר קל מפעם, אנחנו לא חייבים להרחיק על מנת למצוא את שחשקה נפשנו, כי יש מי שמביא אותו אלינו, אז למה בעצם להתאמץ? לכל היותר נצטרך להיכנס לאוטו אחרי יום עבודה ולנסוע מספר קילומטרים העירה. שם נוכל למצוא חנויות המוכרות בדים מהודו ומסין, ממדינות אסייתיות שונות ומאירופה.

מקח טוב – מרשם להוזלה משמעותית

יבואני בדים מתמחים ביבוא ארצה של בדים איכותיים ומיוחדים. עבודת המקח מול היצרנים במדינות השונות היא רק אחד מתחומי ההתמחות שלהם וככל שיתמקחו טוב יותר, כך יגבר הסיכוי שאנו הצרכנים נרכוש את הבד במחיר אטרקטיבי יותר.

אנחנו גם יכולים?

נכון הוא שגם אנחנו נוסעים לחו"ל, גם אנחנו משוטטים בשווקים, גם אנחנו מיטיבים להתמקח ועושים שופינג רציני שמוזיל משמעותית את עלויות הצריכה שלנו במהלך השנה הבאה. אז אם במקרה אנחנו מחפשים בד חדש לווילונות ולספות הישנות בדיוק כשאנחנו בהודו או אם במקרה אנחנו מעוניינים לתפור לעצמינו בגדי חתן כלה בדיוק כשאנחנו בסין, נוכל לרכוש עצמאית את הבדים באחד מאינספור השווקים השוקקים וזאת מבלי שנזדקק לשירותיהם של יבואני בדים

בשביל מה יש אנשי מקצוע?

אבל תסכימו שאי אפשר ולא נחוץ לקפוץ להודו או סין בכל פעם שאנחנו מחפשים חמישה מטרים של משי או כל בד אקזוטי אחר. תסכימו אתי שבד לשמלת כלה מתחרה הודית קונים לפני ירח הדבש בהודו ולא אחריו… לשמחתנו ניתן כיום לקבל את הסחורה באמצעות משלוח המגיע עד הבית. אפילו נסיעה של מספר קילומטרים באוטו אינה תמיד הכרחית !!

עולם הבדים הוא מרתק

אין כיף גדול יותר מלהתמסר למגע ולצבע של בדים. מכאן אנו רק יכולים להודות על כך שמסחר ענף של בדים המיובאים מחו"ל ארצה, מאפשר לכולנו להתענג על בדים מן העולם כולו.

תוכלו להתרשם באתר http://www.emis.co.il/ או בטלפון 03-5167548