הפקת חתונה בטבע באווירת שאנטי

יש כמה אפשרויות לארגון הפקת חתונה בטבע. האפשרות הראשונה היא לשכור שירותיה של חברה מקצועית אשר תפיק עבורכם אירוע מרהיב. האפשרות השנייה היא לגייס את החברים לעזרה ולבנות מתחם אירוע בעזרת אנשי מקצוע וספקי שירותי שאתם מכירים, כך תארגנו לכם מסיבת חתונה באווירה ביתית כמעט. האפשרות השלישית בתחום הפקת חתונה בטבע היא חתונות שאנטי עם דגש רוחני וחיבור אל אמא האדמה. חתונת שאנטי יכולה להיות בעלת קסם רב והיא תתאים לאנשים שמתחברים לרוחניות ולטבע.

הפקת חתונה בטבע עם דגש על רוחניות

הפקת חתונה בטבע בגישה רוחנית לא מצריכה תכנון מורכב מדי. חתונה כזאת אפשר לקיים באשרם במדבר, במאהל בדואי בנגב או באחד היערות הקסומים באזור ירושלים. יש גם פארקים יפים באזור הצפון אשר יוכלו להתאים לאירוע כזה. חתונות בסגנון שאנטי הן לא כאלה פופולאריות והן מתאימות בעיקר לאנשים שמאמינים וחיים בגישות רוחניות הדוגלות בטבעונות ובחיבור למקורות. תכנון של אירוע כזה הוא פשוט הרבה יותר מכל הפקת חתונה אחרת ואפשר לעמוד בתקציבים מאוד נמוכים יחסים לתקציבים שעולות החתונות הרגילות. קיום חופה היא השאלה העיקרית במהלך תכנון של הפקת חתונה בטבע מסוג זה.

הפקת חתונות בטבע עם דגש של חיבור לאמא האדמה

הפקת חתונה בטבע נועדה על מנת ליצור את החיבור לאמא האדמה. פשטות וצניעות מאפיינים חתונות אלה ואין בהן שום דבר גרנדיוזי או יקר. ניתן לקיים חתונה כזאת במהלך שעות היום או ביום שישי בצהריים, על מנת ליהנות מהטבע באור יום. חתונות בחוף הים הן החתונות הכי מיוחדות בטבע והן מצריכות קצת יותר תכנון ויתכן שלא יתאימו לכל זוג, אך הן יספקו את האווירה המיוחדת ביותר ואת הזיכרונות הבלתי נשכחים באמת הן לזוג המאושר והן לאורחים שלו.

גם פשטות מצריכה תכנון ותיאום

כן, גם כאשר מתכננים חתונה בטבע, צריך לדעת ממה להתחיל ולעשות סדר בכל שלבי התכנון על מנת שלא לשכוח שום דבר. חתונות בים צריכות להיות מתוכננות בקפידה ויש למצוא את המקום שבו תוכלו ליהנות מפרטיות ברמה הכי גבוהה.