חתונה בים

חתונה בים היא אולי החתונה הכי רומנטית שישנה. לפני שצצו להם חברות הפקת אירועים ועוד לפני שאירועים בטבע הפכו לטרנד השעה, הרי שעריכת חופה על חופו של הים היתה משאלה שרבות התפללו להגשים. יש משהו קסום בשילוב של מים ושמים, רחש הגלים המתמזגים בשקיעה, קידושין המלווים בחול זהוב ודמעות של שמחה שמלוחות מהן הם רק המים המלוחים. חתונה בים אומרת הכול. חתונה בים מעבירה תחושה של התחלה נכונה, של התחברות שמימית, של זיווג שמשים. שם, על שפת המים.

נא להתנהג בהתאם

חתונה בים אינה מצריכה לבוש יוצא דופן. אולי ישנן כלות שמוכנות לוותר על שמלת כלה ולהגיע בחליפת צלילה ושנורקל אבל לאמיתו של דבר, פרט לזוג רגליים יחפות – אין צורך לוותר על אף פרטי מלבוש החתן והכלה להוציא זוג נעלי חתן שנחוצות לשבירת הכוס ואחר כך אפשר לחלוץ ולהתרוצץ חשוף כפות רגליים, עם לב מלא שמחה ואצבעות מלאות בחול. האורחים לא צריכים להביא את מצב הרוח מהבית – הוא כבר ישתלט עליהם בהגיעם לאירוע, מה שרצוי להם להשאיר בבית זה את הילדים. מכיוון שילדים וים זו מתכונת לדאגת יתר ועוד מתכון למשהו שקשה לבטא מן השפה לחוץ, רצוי להשאיר את הצאצאים בבית ביחד עם הדאגות ולהגיע אל חתונה בים עם ראש פנוי להנאה ולא לחרדה.

צהריים עסקית

חתונה בים מלווה בניחוח קסום. לא משנה אם החתונה נקבעה לשעת הצהריים או לשעות הערב המאוחרות, השעה תמיד נראית נכונה ומצב הרוח תמיד מרגיש נפלא. חתונה בים מומלצת לכל הקלסטרופוביה בינינו שקירות האולם סוגרות עליהם בנוסף לתחושת המחנק של המעבר מרווקות נצחית אל חיי נישואין כובלים.

חתונה בים משרה על תחילת החיים המשותפים אור חיובי. צעד שמתחיל ברגל ימין יש בו סגולה לחיוניות. ואם בסגולות עסקינן הרי שלשם שעשוע ניתן להתבונן בכל הסממנים המקיפים חתונה בים מכל עבר בכדי לראות כמה טוב טמון בעריכת חתונה בים; החל בחוף "הרבה ארבה את זרעך כחול אשר על שפת הים" (לא מומלץ למי שמתכננת ילד ופנטהאוז); "כל הנחלים זורמים לים – והים איננו מלא" רמז לכך שאהבתכם תעלה על גדותיה ואף פעם לא תמאסו זה בזו; ואל נשכח את הסרטנים החביבים אשר כל חייהם הם נאמנים לבן זוג אחד בלבד. ובל נשכח את המשפט המפורסם בעולם: "קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף" ובעצם כך, חתונה בים היא קריעת ים פרטית שבאה על מקומה בשלום. מזל טוב.