כמה טיפים חשובים, לאקוסטיקה של הטבע אין תחרות

דקה אחרי שעוברת ההתרגשות של ההחלטה להתחתן מתחיל הלחץ של החתונה עצמה. איפה, מתי, כמה מוזמנים, מזנון בשרי או חלבי או בכלל בהגשה. מישהו מכיר רב טוב?

אתם לא לבד. זוגות רבים עוברים את אותה המסכת בדרך לחופה, אבל אלה שלא רוצים בסתם עוד חתונה מעדיפים לצאת אל חיק הטבע ושם לקיים את האירוע החשוב.

המלים "חיק הטבע" יכולות להטעות ולהעלות אסוציאציה של מחנה בצופים, או של מסע כומתה, אבל האמת היא שמדובר בתחום מאורגן להפליא מכל הבחינות.

מבחר המקומות העומדת בפניכם רב ועצום – קרחת יער, חוף הים, אמצע המדבר, או בצל ההר כאשר מפיק חתונות מנוסה יוכל לעזור לכם לבחור את המקום המושלם לחתונה בשבילכם ובשביל האורחים שלכם ולהקים אתר מדוגם, הכולל את כל הדרוש לחתונת השנה.

בעלי ניסיון יוכלו לומר לכם, שכל רגע במהלך האירוע, שיכול ליפול למלכודת השיעמום, הופך שונה ומרתק אם הוא מתקיים בחוץ. הקסם של האוויר הפתוח עושה את שלו ואם במהלך החופה בוחרת איזו ציפור להתיישב בסמוך ולנקות את הגרון, אז גם שבע הברכות הופכות מעניינות, שלא לדבר על קבלת הפנים, הארוחה החגיגית וכמובן הריקודים. כל תופעת טבע יום-יומית כמו שקיעה, או רוח קלה, מקבלת משמעות קסומה ורומנטית, ששום אולם אירועים לא יכול לספק, לא משנה כמה רמקולים ואמצעי תאורה יהיו בו.
ואחרי שתסיימו את ההכנות ויגיע הרגע וגם יעבור, ואחרי שתרקדו עד שתפלו מהרגליים (לעתים פשוטו כמשמעו), תגלו שכל מה ששמעתם נכון ואין לכם כוח לעשות שום דבר חוץ מליפול למיטה וללכת לישון. אז אם כבר, עדיף "ליפול" למיטה מוצעת, בצימרמפנק שלא ידרוש מכם דבר, חוץ מלחלוץ את הנעלים ולישון.
בבוקר, במקום לנחש מבעד לאדי האלכוהול איפה שמתם את הקפה, תתכבדו בארוחה ביתית וטריה (ולא צריך אחר כך לשטוף כלים!), תשטפו את עייפות הלילה בגקוזי ותברכו על הרגע שבו הבנתם שחתונה בחיק הטבע, חופה תחת כיפת השמים, צימרים, גקוזי ושניכם, זה שילוב מנצח.

חתונה בטבע
http://www.hatunabateva.co.il/
http://[email protected]
0773270025