תאורה לאירועי שטח

שירותי תאורה והגברה לחתונות ואירועים בטבע

מתוך התחום של הגברה ותאורה זוהי ההגברה שתופסת את קדמת הבמה ברוב המקרים, אך לתאורה תפקיד לא פחות מרכזי ומשמעותי באירועים, בכל הנוגע לאירועי שטח למיניהם, כמו חתונות בטבע, אירועים עסקיים במקומות מיוחדים ועוד, לתאורה תפקיד חשוב אף יותר ולצד ההגברה היא יוצרת מכלול איכותי שחייב להיות מוצלח על מנת ליצור אירוע בלתי נשכח ויוצא מהכלל לטובה.

מפיק אירוע בטבע זה מקצוע?
הפקת אירועים בטבע היא מקצוע לכל דבר ותחום מתפתח מאוד בעולם האירועים בכללותו. אלו אירועים שמצריכים היערכות טכנית ולוגיסטית שונה מאשר אירועים באולמות וגנים מסודרים וגם מבחינת התאורה או השכרת ציוד הגברה מדובר על ציוד שונה, תכנון פרטני בהתאם לתנאים והתאמה מושלמת לצרכי האירוע והמקום. אירועי שטח לא כוללים מערכות תאורה לאירועים שמותקנות כבר במקום כמו באולמות וגנים אלא יש להקים את התאורה מהיסוד לצד כל יתר מרכיבי האירוע. לכן לתכנון הראשוני ולבחירה נכונה של אנשי המקצוע והציוד יש חשיבות עליונה לקראת הצלחת האירוע כולו.

תאורה יעילה ושימושית לאירועי שטח
ההיבט הראשון של תאורה לאירועים בטבע הוא תאורה שימושית ויעילה, תאורה שבפשטות צריך אותה כדי לראות ולעבוד במסגרת הפקת חתונה בטבע או בכל אירוע אחר. המונח המקצועי לכך הוא תאורת שטיפה, אספקת אור איכותי ומספיק כדי לראות את השטח, את האוכל וכדי שספקי השירותים השונים יוכלו לתפעל את האירוע בצורה יעילה. תאורה לאירועים מסוג זה תהיה לרוב על גבי עמודי תאורה גבוהים או בהתקנה ייעודית על מאפיינים מתאימים בשטח – עצים, חומות, עמודים קבועים וכדומה.

תאורת שטיפה מורכבת מזרקורים חזקים של כ-50 וואט, אך התוצאה היא ממש לא כמו מגרש ספורט או אורות מסנוורים בכל פינה אלא אירועים בטבע עם תאורה יעילה מאוד הבנויה בהתאם לתנאי השטח ועם עיצוב האירוע כולו. התאורה היא תאורה חמה ואלגנטית שנעים מאוד להיות בקרבתה. בהחלט נהוג לעמעם מעט את פנסי השטיפה הללו בעזרת "דימרים" מקצועיים ולהשתמש בפילטרים נעימים של צבעים מתאימים.

תאורה כחלק מהעיצוב הכללי
מעבר להתקנת תאורה יעילה להארת שטח האירוע המיוחד שלכם בחיק הטבע, לתאורה תפקיד מרכזי בעיצוב הכולל של המקום. בעזרת תאורה אפשר ליצור אפקטים מעוצבים מרהיבים ולהדגיש אזורים מסוימים ומיוחדים במיקום האירוע. תאורה לחתונה בטבע היא כלי עיצובי ממדרגה ראשונה וחברת הפקה מקצועית של אירועי שטח תדע להשתמש בכלי האיכותי הזה על הצד הטוב ביותר.

מרכיבי התאורה הדקורטיבית הם פנסי תומאס חזקים שמאירים בצבעים נעימים ומגוונים ופנסים המקרינים אור בצורה איכותית על שטחים גדולים יותר של צמחייה, מים וכדומה. מעבר לכל אלו אפשר כמובן להציב גשרי תאורה עם פנסים צבעוניים מתחלפים וזזים בעזרת מנועים חשמליים ועוד שפע של אפשרויות מעוצבות ומגוונות מאוד.
בשביל לעבור חתונה בטבע בהצלחה אז תבחרו את המפיק הנכון, עם הניסיון והידע, שיבחר בספקים המתאימים לאירוע בטבע, הוא מלווה אתכם בבחירת מקום האירוע, ועד סגירה עם ספקי משנה שדואגים להצלחת החתונה שכם.